Duben 2010

změna?!

29. dubna 2010 v 19:09 | L
Ahoooj!Mno tak jsem přemýšlel o změně...Tady je!!!Jo a mimochodem se připravte proto že tady asi bude už do konce!A jestly budou protosty tak vás napíšu do Death Note a smrt bude te mít všichno stejnou!!!Toď vše ^^ Děkuji za pozornost ^^ :D
Váš L ^^

nemůžu!

26. dubna 2010 v 14:34 | L
Nemůžu!Prostě to nejde!Včera jsem se koukal na některé smutné přběhi a byli opravdu mooc smutné :( Ty příběhi vám sem musím dát!Prostě musím!
Nádherný že? :(

videoklip ke hře mirrors edge

25. dubna 2010 v 13:30 | L
Mno milovníci hry:Mirrors Edge.Určitě znáte videoklip ke hře Mirrors Edge.Jestli ne tak to je velká chyba!Protože ten klip je opravdu nádherný!Prosím potlesk pro Still Alive!Videoklip který nazpívala Lisa Miskovsky pro hru:Mirrors Edge :)
:D

ty vole!

25. dubna 2010 v 13:26 | L
Mno...Uf!!!!Díky youtube jsem našel recezi na hru:Mirrors Edge.A dokonce jsem našel i recenzi na:Mirrors Edge 2D!Tak jsem na tu stránku šel,zahrál a řeknu vám...Tý vole je to super!!!Kromě toho že budete líst po střechách města tak sem tam budetemít střešní okno.Když na něj stoupnete tak se rozbije a vy se dostanete do místnosti kde je skožka a nechybí i ozbrojenej chlap.Nějak na konci levelu 2 budete mít krátkou chotbu,na jejím konci sklo.Musíte na něj jít.Když se propadnete tak nic.Jen se svezete dlouhou cestu od tý chodby do kanálu!Pak až budete dole tk tam máte tunel do kterýho musíte jít.Pak jste v levelu 3!Samozdřejmě že to není jednoduchý!Ale co.Život je život.Stejně ako na začáku Tomb Raider Underworld tak i na konci Tomb Raider Underworld.Což značí že začátek je jednoduchý pak se to začíná stěžovat až k samotnému konci kde je to nejtěžší!Tady vám dávám tu recenzi na 2D a pod ním máte odkaz na tu stránku kde si Mirrors Edge můžete zahrát.
A tady ten odkaz: http://mirrorsedge2d.com/ Nebo také můžete jít na stránky: http://mirrorsedge.com/ což oceňuji.Mnoho trailerů ke hře a hlavně...Můžete si vibrat "langue" a mezi nima je i Česká republika.Takže určo se jukněte

Lara Croft neboli recenze v indianu

25. dubna 2010 v 12:21 | L
Ano je to tak.Indian je opravdu fastinující (Asi jako game page XD ).Táák tady je recenže na Laru Croft!
Mnoo...Hezký :D

X-Blades recenze v indianu

25. dubna 2010 v 12:15 | L
Našel jsem na youtube recenzi z indianu.Ano,ano,ano!Je to recenze na X-Blades.Jámyslím že grafika je nádherná a taky bych jí měl mít!!! XD
Supéér! :) :O :D

videa k heavenly sworld

25. dubna 2010 v 12:10 | L
Nuk jak se nudím a bayste viděli co je vlastně Heavenly Sworld zač tak vám tady ukážu video:
Hezký ne? XD

nádherné příběhi...

24. dubna 2010 v 19:12 | L
Opět vám sem dávám videa.Ale tyto jsou příběhi.Jeden mě dojal že jsem skoro brečer.. :) Tady jsou (Ten co mě dojal je na začátku ;D )
A ten druhý...Také velice smutné :)
:)

smrt,strach,zklamání...emo citáty...smrt

24. dubna 2010 v 16:48 | L
Víte...Vždy jsem smrt podporoval...Následoval...Měl jí rád...Ale i smrt vám může vzít to co ste měli rádi...Mě smrt vzala našeho pejska,mího dědu (To jsem tak nehrotil) a mojí babičku...Víte...Babička byla super...Vždy pro mě a pro bratrance něco kupovala:časopisi,videa atd...Moc se mi po ní stíská...Ale...Proto tento článek nepíšu...Tady jsou ty videa.První se jmenuje:Smrt, strach, zklamání
Pak tu máme Smrt.Je to o holce které zemřel kluk...
Citáty o smrti
Emo citáty =**
To je vše :) (Ty:Emo citáty =** jsou celkem pravdiví :D)

asi ne

24. dubna 2010 v 16:16 | L
V předchozím článku jsem vám říkal ýe vám ukážu nějakej mod.Ale ne!Prepač mě zase něco nasralo.Ale jen klid...Dávám mám sem nějaký videa s modama tak si je užijte.A nakonec (Protože mě blog sere a začíná blbnout)takoví Tomb Raider trailer k Mirrors Edge!
A konec!

X-Pistols XD

24. dubna 2010 v 15:56 | L
Mno tak jsem tady s X-Pistols XD Kecáám!!!S X-Blades.Teda s Larou ale někdo (nwm kdo) Ji v programu:XNA Lara udělal jako Ayumi s X-Blades.Tady jsou ty videa.

V příštím článku:Někdo kdosi udělal v XNA Lara svoje postavi (teda skiny) které ukázal na videu.

Lařin "new skin"

24. dubna 2010 v 15:46 | L
Před chvilkou jsem našel nádherné video z Underworldu.A jak nadpis napovídá jde o video s Lařiným skinem.Já si myslím že je nádherný.
PS:Trochu mi připomíná Ayumi z X-Blades který vám sem za chviličku dám ;)

Lara Croft ako upírka?!

24. dubna 2010 v 15:41 | L
Mno takže asi nějak před 2rokama jsem našel video kde je Lara z Legendu oblečená ako upírka.Pak asi před rokem z Underworldu.A na konec jsem viděl video zase s Unerworldu.Tady je Legend (Asi před dvouma rokama):
Underworld (Asi před rokem):
Underworld (Teď):
Toď vše...A zase za chvilku XD

zase něco v rubrikách

24. dubna 2010 v 15:28 | L
Mno tak jsem si spoměl na jeden klip.V rubrikách máme rubriku která pije krev...A jelikož jsem si spoměl na ten klip tak vám ho sem i dávám.Já myslim že je mooc hezuu ^^
Oh,Oh,Oh ^^ (Ehm...vy ste si to přečetli že?-.-)Pardon ^^

nemohl jsem ji nechat na pospas

24. dubna 2010 v 10:58 | L
Já ji nemohl nechat!!!Koho?Laru Croft!Prostě svět bez ní je na prd...Sice se věnuju více 4story nebo death note...Ale..Ale...AhhhProstě a jednoduše...Lara Croft:Legedna která neumírá (Jen když jí nenapíšeme do Death Note XP )

otevřete šapáňo

23. dubna 2010 v 17:52 | L
Zdááár!!!Mám velice šťastnou náladu!Protože tady někdo umře...Milovníci Light-a (Kteří nesnášej L-a)..Si vemte kapesník,kteří ho nesnášej víno,víno,pivo,sladkosti,kámoše a oslavujte!!!A 3x zavolejte HURÁÁ tan dement zemřel!!!
 A teď na opak :((A vy co nesnášejí L-a tak volejte:Chci umříít L je nej já jsem matlák!! XD (To video tam dávat nebudu L-a je mi moc líto :(( )

ach jo :(

22. dubna 2010 v 21:36 | L

Mno lidi..Jáá zítra ne cu do školy!Sice nemáme celý týden úkoly (to tím myslím tenthe týden) ale to je jen výjmečně.Máme "Duhový Týden" nebo "Barvy Duhy" ? Já nevím ale pěkně mě to štve!Sice nás čeká víkend ale co po víkend -.- ?!Mno sice sme byli v divadle (Najivní divadlo Liberec),byl jsem u kámoše na narozeninách (Á bylo to supéér ^^ ), ale úkoly jsou úkoly...Bez práce nejsou koláče ale..Kdo jí koláče? XD Ti lidi nemyslej:Bez práce nejsou koláče...Hmm...Koláče sice nemůžeme ale co jogurt nebo čokoládu..?Tam není o tom ani zmíňka! XD Joo dobrá přiznávám ale měli to udělat takhle:Bez práce nejsou sladkosti (takže ani sex!!) XD Mno já myslím že to mluví za vše..Ale přísloví teď ukončíme!!!Mno tak alespoň nš čeká Stahovák!A pak Comeback (Příští týden)A pak zase Stahovám a pak...Námořní Vyšetřovací Služba!(N.V.S.)Jooo mimochodem měl bych dostat od kámoše The Sims Trosečníci (Bouhžel 3 jaksi nejde) A když jsme u Simíků...Tak tady máte parodii na Sims.The Sims Horror Movie!! (teda aspoň nějak tak XD )
A tady...Víte proč holky nepčíkaj,nekrkaj,neprdí..?Tady máte vysvětlení...
Mno holky..Já myslím že to mluví za vše..Ha ha ha ha ha ha..!*ˇˇDábelský smích*Holky...My už známe vaše tajemsvý...Ha ha ha ha ha!!! XD XD XD

pár těch videí by bylo etě v zásobníku =)

19. dubna 2010 v 21:48 | L
Mnoo tak jsem zase nabil,zabil,vystřílel,pozabíjel...A jelikož mám teď zbrusunovej zásobník tak je dám 1,2!Tajže tady sou! První kulka:
Druhá kulka:
Třetí kulka:
Čtvrtá:
Pátá:
Šestá:
Na na konec!:
Mno tak mi držte palce..Protože právě s tímhle tím zásobníkem budu střílet na nepřítele!Mno etě že mám za partnerky:Laru Croft,Ninu Williams,Lili Rochefort,Asuku Kazamu...Mno tak nám držte palce!

přečte te to?

19. dubna 2010 v 13:42 | L
Mno tak jse mse zeptal kamaráda jak se mu líbí můj blog.Prej že mám desing...mno nvm jak to myslel ale že prej to nepřečte.Tak sem dávám bílé písmo.Snad už to přečtete ;)
Váš L :D

Kill Grill!

18. dubna 2010 v 21:29 | L
Určo jste přišli na co je to parodie ne?Jesthli ne tak je to parodie na film:Kill Bill.Tady je!A jestli je gril váš úhlavní nepřítel tak víte jak na něj! XD
Mno a já jdu endovat :D