kluk na čarodějnicích

2. května 2010 v 11:31 | L
Kluk na čarodějnicích aneb moje vlastní tvorba XDJednoho dne když byli čarodějnice se jeden kluk jménem:Dan rozhod že půjde na čarodějnice se svojí holkou.Když šli tak se Dan rozmýšlel nad svím životem.A došel k závěru že jenom se svojí holkou Denisou je šťastný...Ale pak si zpoměl na všechny smutné chvilky...Kterých bylo moc a šťastných jenom pár...Tak se rozhod že skoncuje se životem!Když tam dorazili poprosili barmana aby jim dal něco na pití...O několik hodin později když někdo řek že se začne pálit čarodějnice Dan se rozhod že je to pro něj dobrá příležitost...Dan se zved "Kam deš?" "Eh...Ja...Jdu udělat pár fotek." "Jo...Aha mno tak běž." Dan odcházík k vatrýně."Hej!Ahoj hele nemohl bys dát tamhle tý holce tenhle dopis?" "Jo jasňačka!" "Ok.Tady ho máš." Předal klukovi dopis který pak šel za denisou. "Dobrý den!" "Ah...Ahoj.Co pak chceš?" "Tady máte dopis od jednoho kluka." "Jo děkuju...A kde je?" "To nevím." "Aha...Mno tak nic...Děkuju." "Nemáte zač." A kluk oděšel.Mezitím se Denis rozhlížel a pomalu začal líst na vatrýnu.Vzal svůj pásek aby se mohl připoutat.O několik minut později se začala pálut vartrýna.Pak zavolal jeden kluk "Hele na vatrýně je kluk!" Denisa se lekla "Dan!!!" Rozeběhlase k vatrýně a rozhlížela se kde je nejméň ohně.Pak začala líst na vatrýnu..."Co tady děláš?!" Zachraňuju Ti život!" "Né!Zmiz!Nechci aby si kvůli mě zemřela!" "Ne!Když slezu budu vypadat jako namyšlená kráva!Když tady zůstanu zemřu s Tebou a budem oba dva v háji!Když slezeme oba tak můžeme prožít hezkej život!" "Víš tys i ho udělala krásným!Jinak můj život stál za prd!" "To můj taky!Tys byl moje štěstí a nepotřebuju abych tě zstatila!" Denis se usmál "Milu ju Tě." "Já teda taky." Pak se Denisa vrhla do rozvazování Dana. "Nejde to!" A vytáhla nůž kterým pásek přeřízla. "Sme v pasti!" "Nene!Koukni tamhle je stánek.Je nejbliší a hlavně...Je to nše jediná šance!" Denis se chyt Denisi ruky a Denisa zase jeho. "Miju ju Tě." Já teba taky."Dali si pusu a skočili!Trefili se přímo na stánek.Pak slezli. "Jste v pořádku?" "Já myslim že jo." "Já teda sem když je v pořádku Denisa." Pak slezli,dali si colu, a koukali se na hořící vatrýnu.


Konec! XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayame-Chan Ayame-Chan | E-mail | Web | 3. května 2010 v 20:44 | Reagovat

No já vubec nevim..možná ti musí bejt aspoň třináct☺..Jinak nevim..Ale já myslím že by na to nemělo bejt věkový omezení ;)..zkus to :)

2 Pink-Sun Pink-Sun | E-mail | Web | 4. května 2010 v 16:31 | Reagovat

PWI má pravděpodobně věkové omezení. Chtělo to po tobě při registraci, abys vybral rok svého narození? Chtělo - ta chyba se asi stala tady. Jediná možnost, je při registraci zadat rok narození, který není pravda..takže si musíš pár let přidat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama